22 квітня у київському Гідропарку в рамках Дня Землі відбулася презентація Європейських Днів Сонця-2012

Численні відвідувачі та шанувальники традиційного Дня Землі отримали інформацію про європейську кампанію та про переваги використання сонячної енергії. Бажаючі змогли переконатися у доступності та ефективності роботи сонячного колектора під час майстер-класу від компанії «Екопром». Познайомилися з нескладним принципом роботи, зрозуміли, як змайструвати такий пристрій з доступних матеріалів, навіть із відходів, і особисто пересвідчилися в тому, що сонячний колектор достатньо ефективно працює і за умов перемінливої хмарності та дощу, адже саме такі погодні умови були цього дня у Гідропарку.
Багато хто з учасників Дня Землі повертався додому з думкою встановити сонячний колектор у себе в господарстві, - замість або в доповнення до існуючих систем водонагрівання та опалення, які використовують традиційні джерела енергії.
Організатор Дня Землі, досвідчений турист і керівник  Відділу туризму та краєзнавства Київського Палацу дітей та юнацтва Олександр Воронков переконаний: «Такі установки можуть бути корисними не тільки у домогосподарстві, а й в умовах польових таборів і походів. Вони прості в користуванні, важать небагато, їх можна покласти в рюкзак». 
Художниця Аліна Копиця запропонувала своє бачення використання побутових відходів: recycling-art – це творчий підхід до матеріалу, який вважається сміттям, з відходів можна виготовляти елегантні елементи декору, прикраси та інші корисні в побуті речі. Саме цього Аліна з задоволенням навчає наймолодших відвідувачів різних заходів.
Не завадила погода і конкурсу «сонячних» малюнків на асфальті. Втім, головний конкурс Днів Сонця - 2012, «Сонячний караван», тільки розпочинається, його оголошено під час презентації. У конкурсі зможуть взяти участь школярі разом із своїми батьками або вчителями з усієї України. У ньому дві номінації: технічна, на кращий технічний пристрій, який дозволяє використовувати енергію сонця, та гуманітарна - на кращу просвітницьку акцію. Роботи на конкурс приймаються до 20 травня, автори трьох найкращих робіт у кожній номінації отримають цінні призи під час Європейського тижня сталої енергетики  20 червня в Європейському містечку – 2012.

Ви хочете розповісти про свої досягнення у сонячній енергетиці? Мрієте обладнати сонячними приладами свою оселю? Прагнете навчити інших чи дізнатися якомога більше про сонячну енергетику?
Слідкуйте за нашими новинами на сайті, долучайтесь до обговорення В Контакте та у Facebook.

 

Приєднуйтесь до європейської мережі! Запитуйте, давайте поради, дійте!