Інтеграція аграрних секторів України та ЄС в рамках угоди про Асоціацію

Українським клубом аграрного бізнесу спільно з Українським товариством охорони природи за підтримки Посольства Великої Британії в Україні та проекту «Сильніші Разом» підготовлено дослідження «Інтеграція аграрних секторів України та ЄС в рамках угоди про Асоціацію».
Велику частину цього аналізу приділено питанням впливу Угоди про Асоціацію на агросектор та довкілля, розвитку аграрного сектору та його впливу на навколишнє природне середовище. Зокрема, Угода передбачає співробітництво ЄС та України у сфері заохочення сучасного та сталого сільськогосподарського виробництва, з урахуванням необхідності захисту навколишнього середовища і тварин, зокрема поширення застосування методів органічного виробництва.
Крім того, визначено напрямки співробітництва щодо зменшення впливу на довкілля: боротьба із змінами клімату та зниження емісії парникових газів, водний фактор та екобезпечне управління земельним фондом.
Значна частина дослідження також зосереджена на питаннях експорту та рекомендаціях для агровиробників щодо доступу до ринків ЄС.

 

Повний текст дослідження на сайті УКАБ.