Органічний календар 2014

Бажаємо смачного та здорового 2014 року!

Вийшов друком унікальний календар: він представляє виробників органічних продуктів харчування та сертифіковану органічну продукцію, яка є сьогодні на ринку України. І хоча цей ринок у нас поки що не такий великий, як хотілося б, все ж продукти представлених тут торгівельних марок Ви можете знайти на поличках супермаркетів, скуштувати на ярмарках та виставках.

 

Органік – природний вибір!

Переважна більшість представлених органічних продуктів сертифіковані відповідно до Стандарту, що є рівнозначним Стандартам Європейського Союзу (Постанова Ради ЄС №834/2007 та Постанова Комісії ЄС №889/2008), про що свідчить розміщений на упаковці органічний логопит Євросоюзу «євролисток». Усі процеси виробничо-збутового ланцюга органічної продукції знаходяться під контролем акредитованого сертифікаційного органу, який перевіряє дотримання вимог органічного виробництва, що підтверджується відповідним сертифікатом.

Цей календар є спільною ініціативою українських виробників органічної продукції в рамках проектів «Розвиток органічного ринку в Україні» (Дослідний інститут органічного сільського господарства, FiBL, Швейцарія) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації та «Сприяння економічному розвитку та зайнятості» (Німецьке товариство міжнародного співробітництва, GIZ, Німеччина) за підтримки Уряду Німеччини.

Підготовлено Інформаційним центром «Зелене досьє».