«Перлини українських Карпат»

У Львові презентували сучасний сайт «Перлини українських Карпат» та інформаційні буклети, присвячені 10 найбільшим і найцікавішим об’єктам природно-заповідного фонду Карпатського регіону Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.
Інформаційні матеріали мають на меті привабити потенційного туриста відвідати ці природно-охоронні території, ознайомитись з основними визначними місцями, пам’ятками архітектури та культурно-історичної спадщини, при цьому дотримуючись основних правил відвідування та поводження у цих місцях.
Сайт відповідає основним потребам туриста: фото-, відеоматеріали, карти, маршрути; місця зупинки на нічліг: готелі, приватний сектор; місця, де можна добре поїсти; корисні контакти: гіда-екскурсовода чи краєзнавця місцевості, адміністрації самого заповідника, лікарні, фельдшерських пунктів, відділу міліції чи рятівної служби; додаткова цікава корисна інформація. Постійний користувач та шукач інформації зможе писати відгуки до кожного із об’єктів, оцінювати їх, а також матиме можливість додавати на сайт свої фото з походів та екскурсій. Веб-ресурс в максимально доступному вигляді надає аудиторії інформацію про парки та заповідники українських Карпат і має зворотній зв'язок з цією аудиторією: є можливість авторизуватися через соціальні мережі (Вконтакте, Twitter і Facebook) та поділитись сторінками сайту у соцмережах.
Зараз сайт ще знаходиться на стадії доопрацювання, тому доступний лише в українській версії. До кінця року планується запустити його на 4 мовах: українська, польська, англійська та російська.
Інформаційні продукти створені в рамках проекту «Стежками Українських Карпат. Промоція туристичного продукту», який реалізували львівська міська громадська організація «Екотерра» та молодіжна журналістська організація «WETI» разом із польською «Фундацією Бєщадською». Проект є частиною Програми парасолькового проекту «Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння», який складається з 12 українсько-польських мікропроектів, головною метою яких є підвищення природного і культурного потенціалу транскордонної території Українських Карпат, шляхом охорони культурної спадщини та розвитку системи туристичної інформації і забезпечення вільного доступу до неї.

 

http://www.carpathian.land