Прес-клуб «Сонячна енергетика для агропромислового комплексу України. Перші кроки.»

Начало: 
26 Червень, 2013 - 11:00 - 13:30

Проект ЮНІДО – ГЕФ «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України»

 

Компанія KPMG в Україні

 

МБО ІЦ «Зелене досьє»

 

запрошують
на чаювання в стилі органік
у прес-клубі
«Сонячна енергетика для агропромислового комплексу України. Перші кроки.»

 

Коли: 26 червня 2013 р., 11.00 – 13.30 (початок реєстрації – 10.30).
Де: офіс КПМГ в Україні (м.Київ вул. Михайлівська, 11)

 

У дружній розмові на складну тему беруть участь експерти проекту ЮНІДО - ГЕФ «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України», фахівці з питань енергоефективності та сталого розвитку компанії КПМГ, стажери-дослідники з ГО "Європейський рух для України", працівники агро-промислового комплексу, фермери; виробники та постачальники обладнання.

 

Мета: представити громадськості, за допомоги журналістів,
- потенційні можливості та діючі приклади використання сонячної енергетики в сільському господарстві та агропереробній промисловості України,
- презентувати першу, «сонячну», добірку із нової серії «Золоті сторінки чистої енергії»,
- обговорити бачення майбутнього українського села молодими дослідниками,
- подумати про співпрацю між громадами та соціально відповідальним бізнесом.
Прес-клуб – один із останніх в цьому році заходів кампанії Європейські Дні Сонця в Україні, проводиться в рамках Європейського тижня сталої енергетики.

 

Увага!

Участь у прес-клубі безкоштовна. Акредитація обов’язкова.
Просимо акредитуватись до 22 червня за телефоном +380 (44) 222 7762 або електронною поштою ecoweek@bg.net.ua (МБО ІЦ «Зелене досьє»).

 

Довідка.
День Сонця вперше було проведено в Австрії у 2002 році. З 2008 року – це загальноєвропейська кампанія; різноманітні заходи (ярмарки, виставки, презентації, перегони на транспортних засобах на сонячних батареях, конференції, дискусії і т.п.) відбуваються в різних країнах Європи, особливо активними є Австрія, Німеччина, Швейцарія, Франція, Італія та Іспанія, які охоче діляться своїм досвідом щодо поширення сонячної енергетики з іншими країнами. Україна долучилась до проведення Днів Сонця в 2011 році. Більше інформації з України та зі світу.

 

Проект «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України» виконується Організацією Об’єднаних  Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) за підтримки Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) та триватиме до травня 2016 року. Докладніше про проект.