Проекти з розвитку сталого сільського господарства

Наша діяльність у сфері сільського господарства розпочалась з 2003 року, зі створення першого в Україні телевізійного публіцистичного фільму про органічне землеробство «Там, де закінчується місто». До цього часу було впроваджено низку проектів та видано ряд публікацій з біобезпеки: акції на підтримку законодавчих актів, що забороняють використання ГМО, участь в Картагенському процесі, проведення прес-клубів тощо.

 

Серед останніх проектів:
- Зелені інновації для відновлення традиційного сільського господарства в українських Карпатах (2011 – 2012).
- Підтримка органічного руху в Україні, інформаційна та організаційна підтримка виставок та фестивалів, співпраця з ключовими гравцями ринку, в тому числі з FIBL (Дослідний інститут органічного сільського господарства, Швейцарія).
- Сільське господарство - каталізатор переходу до «зеленої економіки». Оглядове дослідження у суб-регіоні Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії  (СЄКЦА). (2010-2011).
- Участь у двосторонньому проекті G2G «Гармонізація законодавства та політики розвитку сільських територій в Україні відповідно до стандартів ЄС; двохсторонній обмін інформацією та досвідом»: допомога в організації зустрічей та навчальних візитів, переклад матеріалів (2009-2011).
- Соціологічне дослідження щодо сталого споживання й виробництва в Косівському районі (з теми – харчові продукти) для публікації ЮНЕП «Стале споживання та виробництво в країнах ЦСЄ та СЄКЦА» (2007).