«Регіонали» пропонують легалізувати полювання в заповідниках

Народний депутат від Партії регіонів Віталій Барвіненко зареєстрував законопроект, яким пропонується змінити ст.18 Закону "Про природно-заповідний фонд України", щоб дозволити полювання на територіях біосферних заповідників та інших об'єктах природно-заповідного фонду. Тобто дозволити екологічний та мисливський туризм, передає Newsru.ua.
На думку ініціатора документа, проект закону забезпечить формування легального механізму мисливської діяльності, а ситуацію на місцях після його прийняття повинні контролювати органи місцевого самоврядування, які найбільш докладно знають ситуацію і проблеми в регіоні.
"Даний законопроект спрямований на поліпшення умов співіснування людини й природи, вдосконалення місцевого і громадського контролю за процесом мисливської діяльності та на поліпшення заходів щодо охорони тварин,.. на поліпшення умов екологічного виховання людини і розуміння важливості захисту навколишнього середовища", - йдеться в пояснювальній записці.
Нагадаємо, мисливський туризм полягає в стрілецькому полюванні на тварин, а також у нього входять прогулянки по лісу з метою спостереження за дикими звірами, фото- і відеополювання, трофейна справа, мисливське собаківництво.
www.pohlyad.com