Що ти робиш для збереження планети?

Заступник Посла Швеції  в Україні пан Мортен Енберг розповідав, як його в дитинстві навчали шанувати природні цінності, а українські педагоги та учасники ГогольФесту  намагалися разом з ним з’ясувати, - як екологічно відповідальний спосіб життя зробити модним в Україні?

Вводити спеціальні програми в школах, як це робить українська громадська організація «Вчителі за демократію та партнерство» разом зі шведськими партнерами. Відправляти школярів на острів, де київський клуб «Компас» вже 20 років на практиці навчає жити в злагоді з природою. Або – взяти участь в інтерактивних іграх, які проводить ДІМ «Равлик», зокрема й в Ігрополісі фестивалю.

Мандруючий шведсько-український проект «ПЛЮС 1°С. КЛІМАТИЧНІ ЗМІНИ МОВОЮ КАРИКАТУРИСТІВ УКРАЇНИ І ШВЕЦІЇ» став майданчиком для обговорення проблем екологічної освіти, власного внеску кожної людини в збереження клімату та природних цінностей планети.

Крім творів шведських та українських художників учасники програми змогли також побачити й скуштувати витвори кулінарного мистецтва від Торгівельного Дому «Органік Ера», який дбає про здоровий спосіб життя та розвиток органічного виробництва в Україні.

Організатори проекту – Посольство Швеції в Україні, Шведський Інститут, МБО ІЦ «Зелене досьє».