"Сонячний караван"

Начало: 
1 Травень, 2013 (Весь день) - 31 Травень, 2013 (Весь день)

Продовжується наш конкурс для школярів та їхніх батьків, які дбають про безпечне та яскраве майбутнє, «Сонячний караван» (роботи приймаються до 31 травня).

«Сонячний караван - 2013»

Конкурс для школярів та їхніх батьків, які дбають про безпечне та яскраве майбутнє

Обладнання, яке використовує енергію сонця для побутових потреб, можна виготовити власними руками. Навіть із таких матеріалів, які вважаються сміттям. Якщо закликати на допомогу фантазію, зазирнути у довідкові матеріали та порадитися з поважними експертами, цілком можливо створити таке розумне приладдя.
В нашій країні дуже швидко розвивається сонячна енергетика, адже в нас є потужний потенціал для цього – багато сонячного світла, сприятлива політика та розвинуті технології. Чим більше людей усвідомить це, тим чистішим буде наше довкілля і безпечнішим майбутнє.

 

Умови конкурсу

Цьогорічний конкурс передбачає, як і раніше, дві номінації: гуманітарну та технічну.
В гуманітарній ми збираємо цього року комікси. Спробуйте за допомоги мови коміксів доступно пояснити, що таке енергія сонця, як її можна використовувати в повсякденному житті, чим вона вам подобається та які перешкоди зустрічає на своєму шляху.
Технічна номінація: зосередимося на конструюванні таких приладів, які можна легко виготовити самостійно і навчити цьому інших. Ми приймаємо на конкурс фото або відео.

 

Переможців очікують корисні призи: фотоелектричний модуль, екскурсія на сонячну електростанцію, ліхтарики-радіо із інтегрованими сонячними елементами від партнера конкурсу - компанії Activ Solar, яка реалізовує проекти в сфері сонячної енергетики.
У конкурсі можуть брати участь школярі та студенти, їхні батьки й викладачі. Вітаються колективні роботи (гуртки та клуби, туристичні та екологічні табори тощо).
Роботи приймаються з 1 по 19 травня.

 

Координатор в Україні – МБО ІЦ «Зелене досьє» (http://www.dossier.org.ua).
Контакти: ecoweek@bg.net.ua

Початковий матеріал: