Створені відеоролики для просування органічного виробництва та органічних продуктів харчування

Сьогодні на органічному ринку України, що швидко розвивається, є чимало сертифікованої органічної продукції, але ще більше різноманітних рекламних пропозицій, які використовують прагнення споживачів купувати здорову продукцію та пропагують продукцію з позначками еко, біо, натуральний тощо, яка не має сертифікатів органічного походження і не відповідає правилам та стандартам органічного виробництва. Споживачу наразі складно розібратись, хоча бажання є.
Пропонуємо вашій увазі серію з 3-х відеороликів про органічне виробництво та органічні продукти харчування. Ви дізнаєтесь про шлях органічного продукту від поля до полички магазину, правильне маркування та почуєте думки виробників, експертів та простих покупців.

 

• Органічне виробництво – чесно
• Органічне маркування – гарантована якість
• Органічні продукти – смачного!

 

Гарного перегляду!

 

Відео створені МБО «Інформаційний центр «Зелене досьє»

 

за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія).

  

Відео доступні для перегляду на каналах YouTube https://www.youtube.com/user/OrganicInfo та https://www.youtube.com/user/GreenDossierFilms, а також на сайті http://organicinfo.ua/promotional.html та безкоштовні для розповсюдження.

За запитом ми надамо посилання на файли для завантаження!