Творчий конкурс: Вітаємо фіналістів конкурсу!

Отже, після дуже активного голосування та докладного аналізу робіт залученими українськими та міжнародними експертами визначено фіналістів конкурсу (Комісія з оцінювання). Їх названо сьогодні, 30 жовтня, на Міжнародній конференції «Розвиток органічного ринку в Україні: Експорт органічних продуктів та політичний діалог» в рамках виставки «Весь світ харчування Україна 2014».

 

Вітаємо Тетяну Муровану, Сергія Козлова, Михаїла Палаєва, Поліну Макарову та Олену Корусь.

 

Зараз усі п’ять лідерів нашого конкурсу готують письмові описи своїх проектів та доопрацьовують роботи для використання в різних форматах. Фінальне оцінювання проведе комісія, до складу якої ввійшли фахівці Міністерства агропромислового комплексу України, компаній - виробників органічної продукції, експерти з правових питань та сертифікації, представники громадських організацій і, звичайно, мистецтвознавці та дизайнери.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до конкурсу!

 

Нагадаємо:
Департамент продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України оголосив Конкурс "Розробка державного логотипу для органічних харчових продуктів в Україні"Мета - створити логотип для маркування сертифікованої органічної продукції в Україні, що сприятиме підвищенню рівня обізнаності населення щодо української сертифікованої органічної продукції.

Ініціатором та виконавцем проекту є Громадська спілка «Органічна Україна» в партнерстві з Міжнародною благодійною організацією «Інформаційний центр «Зелене досьє» за підтримки швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні» (2012-2016), який впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.