Увага: творчий конкурс для всіх!

Начало: 
25 Вересень, 2014 (Весь день) - 10 Жовтень, 2014 (Весь день)

Український знак органік: терміново розшукується творець!

Прийшов час створити український державний логотип для органічних харчових продуктів!

Департамент продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України оголосив Конкурс "Розробка державного логотипу для органічних харчових продуктів в Україні". Мета - створити логотип для маркування сертифікованої органічної продукції в Україні, що сприятиме підвищенню рівня обізнаності населення щодо української сертифікованої органічної продукції.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитись до розробки та, можливо, стати творцем такого важливого символу для України!

Взяти участь у конкурсі може будь-який громадянин України, якому на момент проведення конкурсу виповнилось 18 років, а також юридичні особи – резиденти (включаючи фізичних осіб-підприємців).

Взяти участь у конкурсі дуже просто:
• необхідно відправити свою роботу через сторінку “Подати роботу” або на відкриту сторінку Конкурсу «ОрганікЛого» у соціальній мережі Facebook;
• набрати найбільшу кількість вподобань/лайків під запропонованою роботою на обох ресурсах.

Переможець буде визначений Комітетом з оцінювання (що включатиме представників органів державної влади та експертів органічного ринку) з п’яти робіт фіналістів, які наберуть найбільшу кількість уподобань.

Переможець як автор логотипу для органічних продуктів в Україні назавжди увійде в історію органічного сектору України, про що буде повідомлено громадськість України і міжнародні організації органічного ринку.

Переможець отримає Винагороду у розмірі 23’456,00 грн. (Двадцять три тисячі чотириста п’ятдесят шість гривень), інші фіналісти по 7’890,00 грн. (Сім тисяч вісімсот дев’яносто гривень) кожен.


Конкурс проводиться з 25 вересня 2014 року по 10 жовтня 2014 року!

Конкурс проводить Департамент продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України, виконавцем є Громадська спілка «Органічна Україна» в партнерстві з Міжнародною благодійною організацією «Інформаційний центр «Зелене досьє» за підтримки швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні» (2012-2016), який впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

 

Офіційні правила участі в Конкурсі.