Вісник № 2 проєкту "Український зелений шлях від ферми до виделки"

 

Запровадження нової європейської політики (Європейський зелений курс, ЄЗК), викликано глобальними кліматичними змінами та різкою відповіддю на них громадян світу.

 

 

 

У цьому випуску ми говоримо про:

  • взаємозв’язки клімату, сільського господарства та харчування;

  • про завдання, що стоять перед аграріями України для запобігання кліматичним змінам, їх пом’якшення та адаптації до них;

  • про нові кроки ЄС на шляху впровадження аграрної страте-гії «Від ферми до виделки»;

  • а також про практику кліматично відповідального господарювання, яку нам варто брати на озброєння.

 

Вісник випускається в рамках проєкту «Український зелений шлях від ферми до виделки: крок за кроком», головна тема якого - вплив Європейського зеленого курсу (ЄЗК) на аграрний сектор України та на сільські громади. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб допомогти українським аграріям якнайкраще використати ті можливості, які надає ЄЗК, і уникнути загроз, що постають у процесі трансформації. Перш за все, ми працюємо із сільськогосподарською стратегією ЄС «Від ферми до виделки», але також враховуємо вимоги інших документів в частині, що стосується сільського господарства та сільських територій, - положення стратегії з біорізноманіття, вимоги циркулярної економіки та нульового забруднення, застосування фінансових інструментів в агросекторі.

 

Підписатися на новини та Вісник проєкту можна звичайним запитом на e-mail greendossier@gmail.com.

 

Будемо раді отримувати запитання, коментарі й пропозиції від експертів та усіх зацікавлених і небайдужих. Запрошуємо до співпраці!

 

Завантажити другий випуск Вісника.

 

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзута Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. 

Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

 

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #EU4USociety

 

Файл: